نماد اعتماد الکترونیکی

آموزش رایگان !!! دانلود نرم افزار دایالوکس DIALux 4.12.0.1

دانلود نرم افزار دایالوکس DIALux 4.12.0.1

1001180

0 ریال

مشخصات

تعداد فایل1
نوع فایلیک صفحه word حاوی لینک دانلود نرم افزار DIALux 4.12.0.1
حجم فایل270MB
پشتیبانیندارد
کاربردویژه طراحی و انجام محاسبات روشنایی

اطلاعات بیشتر

نرم افزار DIALux چیست؟

یک نرم افزار حرفه ای و رایگان برای محاسبه و طراحی سیستم های روشنایی و نورپردازی داخلی و خارجی می باشد. قابلیت ورود برنامه های CAD و خروجی به آنها در این نرم افزار فراهم شده است و دارای محاسبات دقیقی برای تمامی پارامترهای نوری می باشد.

این نرم افزار انرژی مورد نیاز برای فضای مورد نظر را محاسبه کرده و از کلیه مقررات بین المللی در زمینه روشنایی پشتیبانی می کند.

امکان شبیه سازی روشنایی برای محیط های داخلی، خارجی و جاده ها وجود دارد. به طور دقیق و حرفه ای تمام پارامترهای روشنایی را برای محیط های داخل، خارج، جاده ها و تونل ها محاسبه و طراحی می کند و نتایج خروجی دقیق و قابل اعتمادی تولید می کند.

طراحان نور پردازی می توانند با توجه به خروجی های نرم افزار محاسبات و طراحی های خود را انجام دهند. امکان انتخاب بین هزاران محصول روشنایی ( لامپ، پروژکتورهای LED، چراغ های خیابانی، چراغ های روشنایی سقفی و دیواری و ...) از شرکت های معتبر به همراه توضیح کامل و تمام مشخصات تکنیکی و نوری شامل: پترن تشعشعی، توان، شدت و چگالی نور، منحنی های فتومتریک و دیاگرام های روشنایی در نرم افزار فراهم شده است.

سیستم گزارش دهی DIALux بسیار جامع بوده و میتوان محصولات مختلف با پارامترهای متفاوت را در آن بررسی و مقایسه نمود. به عنوان مثال تصاویر زیر طراحی یک فضای واحد را برای دو رنگ نور متفاوت نشان می دهد که دید خوبی به طراح و مصرف کننده برای انتخاب می دهد.

مقایسه رنگ نورهای متفاوت

و این تصویر که یک فضای واحد خارجی را در شب و از نظر پارامتر Color Rendering نشان می دهد.

محصولات مرتبط